تبلیغات
سوالات پزشكی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10)
سوالات پزشكی                        
irmedman akhabarcinema aksmazhabi aksvarzeshi abu-ghraib simatehran aksrecord khabarkhas aroosiaks akshayam picturekar iranmedicine mediranian medscience medlearning medanswerآموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10)

همانطور كه در تصویر مشاهده می كنید
1-در حركت بالا همانطور كه مشاهده می كنید ، مرد یك پای زن را كاملاً در اختیار دارد و آن را به طرف بالا كشیده و حتی در صورت نیاز می تواند پای زن را تا حدودی از بدن دور نگه دارد. اینكار باعث بازتر شدن پاهای زن از یكدیگر شده و به تسهیل در اجرای رابطه منجر می شود. بدلیل خسته شدن دستها و كتفهای مرد در زمان رابطه، می توان تغییر حالت دست را انجام داد. بدین صورت كه در زمان فشار آمدن به دستها می توان، بجای گرفتن پای زن، مرد دست خود را بزیر آن قرار می دهد و توسط سائد خود وزن آن را تحمل كند.

2-حركت فوق همانطور كه مشاهده می كنید جزء حركات ایستاده جنسی می باشد كه نحوه اجرای اونها احتیاج به فعالیت متقابل طرفین دارد.در حركت بالا زن باید دستهای خود را بعنوان یك ساپورت و نگهدارنده بدور گردن مرد قرار بگیرد و زن باید كاملاً بخاطر داشته باشد كه در طول رابطه به هیچ عنوان نباید وزن بدن خود را بروی بدن مرد بیاندازد بلكه وی باید در حالیكه به بدن مرد تكیه داده است وزن بدن خود را شخصاً و بروی پای دیگر خود تحمل كند. برای راحتی بیشتر و تعادل بهتر توصیه می شود كه در زمان اجرای این حركت مرد كمر زن را به دیوار بچسباند و امكان هرگونه عدم تعادل را بدین طریق از زن بگیرد.همچنین برای زنانی كه توان نگه داشتن پای خود را در این حالت، برای مدت طولانی ندارند، توصیه میشود كه از یك چهارپایه به زیر پای خود استفاده كنند و براحتی وزن پای خود را بروی آن قرار دهند.

3-حركت فوق یكی از حركات ایده آل برای اجرای معاشقه و بروز پالسهای احساسی در طول رابطه می باشد. مرد در این حركت براحتی به بخش گردن ، لبها ، لاله گوش ، چانه و صورت زن دسترسی كامل دارد . مورد قابل ذكر اینكه ، در این حركت مرد با یك دست پای زن را در اختیار دارد و با دست دیگر خود حركت رابطه را كنترل می كند ، همچنین تكانهای ناشی از رابطه مزید بر علت شده و باعث می گردد كه مرد كنترل و دسترسی مثبتی به سینه های زن نداشته باشد. برای همین ، توصیه می شود در این حركت برای بالاتر بردن كیفیت رابطه، هر زمان كه زن نیاز به تحریك از طریق سینه های خود را احساس نمود ، خود توسط دست آنها را بالاتر آورده و آن را مقابل صورت مرد قرار دهد.در این حركت مرد امكان نوازش بدن زن از طریق دست را ندارد اما برای آن دسته از زنانی كه از تماسهای كمری لذت می برند این امكان وجود دارد كه مرد در طول رابطه توسط انگشتان خود وی را تحریك نمایند.

4-در این حركت تنها امكان نفوذ به واژن امكان پذیر می باشد. نحوه حركت در این حالت بصورت رفت و برگشت می باشد اما برای مردانی كه دارای انزال زودرسی هستند یا اصلاً می خواهند زمان رابطه طولانی تر گردد توصیه می شود كه ، بجای حركت رفت و برگشت ابتدا نفوذ عمیقی رو بدرون واژن انجام دهند و سپس با استفاده از حركات موجی شكل توسط كمر مرد رابطه را به پیش ببرند. كنترل ارگاسم در این حركت بطور كامل در اختیار مرد قرار دارد ولی برای زنانی كه دارای قد بلند تری از زوج خود هستند تا حدودی وضع متفاوت است. برای این دسته از زوجین نحوه حركت بدین صورت است كه تا حدود پنجاه درصد از میزان حركت را در اختیار زن قرار می گیرد تا وی با نشست و بر خواست بروی اندام تناسلی مرد رابطه را ممكن سازد همچنین در طول انجام این فعالیت از سوی زن ، مرد با ایجاد حركات موجی شكل در كمر خود رابطه را تكمیل می كند. برای آن دسته از مردانی كه قد بلندتری از زوج خود دارند توصیه می شود برای ایجاد این حركت ، زن دیگر خود را به مرد نچسبانده و از وی خود را جدا نگه دارد.در همین حین سر خود را عقب گرفته و كمر خود را تا جای ممكن به سمت عقب خم می كند.

5-در زنانی كه دارای اندام فربه و چاقی هستند پهنای كمر زیاد می شود و همچنین در بخش داخلی ران و پاها، دور جهاز جنسی، كشاله های ران مقدار زیادی چربی جمع می شود و باعث بیش از حد قطور شدن پاها و رانها می گردد. این مسئله باعث می شود كه مرد برای ایجاد رابطه و نفوذ عمیق همواره دچار مشكل باشد همچنین متاسفانه زنان نمی دانند كه گرفتن یك پوزیشن و حالت دلیل بر امكان اجرای سالم اون نیست.خم نمودن كمر و بالا یا پایین قرار دادن باسن در زمان گرفتن یك حالت موردیست كه همیشه از نظرها قایم شده و به آن توجهی نمی شود. زنان دارای اندام چاق بدلیل پهنی بیش از حد كمر و وزن شكم خود، نمی توانند كمر خود را خم نموده وباسن خود را بالا بیاورند كه در طول زمان رابطه بدلیل این مورد هیچ گاه نفوذ عمیقی صورت نمی گیرد و بطور مداوم آلت مرد از جهاز جنسی زن خارج می گردد. برای اینگونه افراد استفاده از حركت بالا قویاً توصیه می گردد چراكه بدلیل فرم خاص این حركت و نحوه قرار گرفتن آلات تناسلی طرفین ، مرد براحتی می تواند دارای نفوذ عمیقی در طول رابطه باشد و كیفیت رابطه را ارتقاء بخشد

6-انزال در این حالت برای مردان بدلیل بودن در وضعیت ایستاده و همچنین وجود فشار بروی مهره های كمر مرد اصلاً توصیه نمی گردد اما بدلیل شرایط خوب لمسی و احساسی و قابلیت بالای این حركت برای زنان، ارگاسم برای زنان كاملاً لذت بخش بوده و تجربه آن را قویاً به زوجین توصیه می كنم

آموزش تصویری انواع روشهای معاشقه و ملاعبه و بازی كردن در روابط زن و شوهر، رابطه جنسی و مراحل آمیزش همسر همراه با اشكال مختلف و متنوع روش دخول آلت تناسلی و نزدیكی كردن جنسی، مقاربت زناشویی، رسیدن به اوج لذت زناشویی و ارگاسم با عكس و تصویر

لینك به: آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10)
نظرات و گزارشات و درخواست مطلب جدید ( نظر)

ژل افزایش طول و حجم آلت تناسلی آقایان
ژل مشکی: بزرگ كننده آلت مردان Confidence
این ژل دارای خاصیت حجم دهندگی برای آقایان بوده و برای افزایش طول و حجم آلت تناسلی آقایان کاربرد دارد.
نحوه استفاده: این ژل را بمدت 16 هفته 2بار در روز بر روی آلت مالیده و به مدت سه تا 5 دقیقه آلت را از سمت شکم به طرف بیرون به حالت کشش ماساژ داده و پس از 5 دقیقه آلت را شستشو دهید. وازن خانمها نباید تحت هیچ شرایطی به این ژل آغشته گردد.
نکته قابل توجه: از مصرف این ژل حین نزدیکی خودداری نمایید.
قیمت: 29000 تومان | خرید پستی
اسپری جنسی تحریك شهوت اینتسا Intesa Sex Uni sex: The Sensual Scent That Attracts
رایحه خوشی كه شهوت را تحریك و زن و شوهر را جذب می كند. این اسپری تحریك كننده جنسی با دارا بودن مولکول منحصربفرد Excitant باعث ایجاد برانگیختگی، جوانی، شادابی جنسی و نشاط در سكس و جذابیت فوق العاده و رفع سرد مزاجی در زن و شوهر می شود و زمان به یاد ماندنی را برای زوجین رقم می زند.
نحوه استفاده: زن و شوهر و یا یكی از آنها مقداری بر روی بدن اسپری نمایند.
محصول ایتالیا Made In Italy

دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو.

دارای شماره سریال اختصاصی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكی برای بررسی اوریجینال بودن، ایتالیایی بودن و داشتن تاریخ مصرف.

قیمت: 29900 تومان | خرید پستی

ژل آبی: تاخیر انزال مردان Extreme Love
این ژل جهت کنترل و ایجاد تاخیر در آقایانی که دچار زود انزالی هستند کاربرد دارد.
نحوه استفاده: مقداری از ژل را بر روی آلت پمپ کرده و موضع را ماساژ دهید و پس از 30 دقیقه با آب و بدون هیچ ماده شوینده آلت را شستشو دهید. آقایانی که پوست تیره دارند و یا تنومند و ورزشکار هستند جهت اثر بخشی بهتر مدت زمان بیشتری ژل را برروی آلت خود نگه داشته و پس از آن موضع را شستشو دهند.
قیمت: 18000 تومان | خرید پستی
ژل صورتی: افزایش دهنده میل جنسی زنان Desire
این ژل دارای خاصیت تحریک پذیری و افزایش میل جنسی در بانوان بوده و در خانم هایی که هیچگونه تمایل جنسی نداشته و یا از اختلالات جنسی و همچنین نزدیکی همراه با درد و عدم لوبریکانت سازی مناسب واژن حین نزدیکی و عدم ارگاسم رنج میبرند کاربرد دارد .
نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل ازنزدیکی مقداری از ژل را روی ناحیه مخاطی واژن مالیده و پس از آن فرد تمایل بیشتری برای آغاز و انجام فعالیت آمیزشی پیدا میکند . دقت شود حتما ناحیه لابیال و کلیتورال به ژل اغشته گردد
قیمت: 39000 تومان | خرید پستی
ژل قرمز: تنگ کننده واژن زنان Enjoy
این ژل حاوی عصاره انار بوده که ضمن ایجاد خاصیت چسبندگی به بازگرداندن لذت جنسی به بانوان و همسرشان کمک می نماید. خانمهایی که دچار شل شدگی عضلات واژن و باز شدن بیش از حد لومن میباشند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
نحوه استفاده: 20 دقیقه قبل از نزدیکی ناحیه واژن را به مقداری از ژل آغشته نمایید .
قیمت 16500 تومان | خرید پستی
ژل نارنجی: گرم و داغ کننده زنان سرد مزاج Hot Night
این ژل برای خانمهای سرد مزاج و با تمایلات جنسی پایین و یا دیر ارگاسم کاربرد داشته بطوری که این ژل با خاصیت گرما بخشی و افزایش گردش خون در ناحیه تناسلی باعث افزایش میل جنسی و متعادل کردن زمان ارگاسم میگردد.
نحوه استفاده: 30دقیقه قبل از نزدیکی ناحیه واژن و داخل مخاط آن را با مقداری از ژل را آغشته نمایید.
قیمت: 16500 تومان | خرید پستی
ژل زرد: روان كننده (لوبریكانت) و ضد باكنری و قارچ زنان Romance
این ژل بعنوان یک لوبریکانت حین نزدیکی کاربرد داشته و همچنین با دارا بودن خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ بعنوان یک ضد عفونی کننده قبل از نزدیکی میتواند مورد استفاده قرار گیرد.این ژل با متعادل کردن ترشحات و PH واژن مانع از ایجاد بوی نامطبوع ، خارش و سوزش در ناحیه تناسلی میگردد
قیمت: 15000 تومان | خرید پستی
ژل طوسی: تقویت کننده نعوظ مردان Erectra
این ژل جهت حفظ و ایجاد نعوظ در آقایان کاربرد داشته و آقایانی که دچار مشکل نعوظ هستند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل از نزدیکی مقداری از ژل را بر روی آلت مالیده و به مدت 5 دقیقه ماساژ داده و سپس حتما باید با آب شستشو داده شود. قابل توجه است که تحت هیچ شرایطی نباید واژن خانم ها به این ژل آغشته گردد. همچنین این ژل برای آقایانی که دچار بیماری قلبی ، دیابت و فشارخون هستندو منع استفاده ازقرصهای Erection را دارند مناسب میباشد .
قیمت: 26000 تومان | خرید پستی
ژل سفید : Whitener
این ژل جهت روشن و سفید کردن پوست ناحیه ای که در اثر اصلاح مو تیره گشته، برای بانوان قابل استفاده می باشد. به طوری که این ژل بصورت یک لایه بردار عمل کرده و پس از استفاده این نواحی دارای پوستی تازه و با لطافت میگردند .
نحوه استفاده: نواحی زیر بغل و یا خط Bikini را به مقداری از ژل آغشته نموده و ماساژ دهید تا جذب شده، پس از 10 دقیقه موضع را با آب گرم خوب شسشو دهید .
موجود نیست | خرید پستی
ژل سبز: شستشو دهنده و ضد عفونی کننده Fresh
اولین و مهمترین قدم در یک رابطه جنسی سالم حفظ بهداشت فردی میباشد این ژل با خاصیت ضدعفونی کنندگی و ایجاد طراوت و پاکیزگی در دستگاه تناسلی مانع از ایجاد عفونت های عمومی میگردد. و در هنگام نزدیکی و یا دوران عادت ماهانه کاربرد دارد.
نحوه استفاده: مقداری از ژل را قبل از نزدیکی و یا دردوران عادت ماهانه دو بار در روز و هر بار به مدت 5 دقیقه در ناحیه خارجی دستگاه تناسلی مالیده و پس از آن با آب ولرم شستشو دهید .
قیمت: 12500 تومان | خرید پستی
ASAD
جمعه 16 اسفند 1392 03:09 ق.ظ
اموزنده بود ولی عکسی نبود ممنون
پاسخ سوال : در ابتدای متن روی كلمه تصویر كلیك كنید
اسرین
پنجشنبه 15 اسفند 1392 11:35 ق.ظ
باسلام.ممنون ازمطالبتون.من6ماهه نامزدی کردم وشوهرم ازدواج قبلی داشته که بشدت ازمسائل جنسیش ناراضیه.چندبارکه تنهاشدیم خوب پیش میره امانزدیک انزالش بشدت عصبی میشه وسرش روبه دیوارمیکوبه ومایعی بی رنگ ازبدنش خارج میشه بعدچنددقیقه خوب میشه.دلیلش چیه؟کمکم کنیداین زندگی روادامه بدم یامشکل سازمیشه؟ممکنه لوله ش روبسته باشه؟
پاسخ سوال : سلام
لازم است كه ابتدا برای مشكل عصبی خود درمان شود روان درمانی و دارو.
سام
شنبه 10 اسفند 1392 12:50 ق.ظ
اصلا عکسی وجود نداره
پاسخ سوال : روی كلمه تصویر كلیك كن
سمیرا
پنجشنبه 1 اسفند 1392 06:21 ب.ظ
مطالب خوب و اموزنده اى بود من 4 سال عروسى كردم ولى اىن روش ها را بلد نبودم ممنون
محسن
شنبه 28 دی 1392 11:51 ب.ظ
خوب بود
مصطفی
جمعه 27 دی 1392 08:01 ب.ظ
بسیار عالی بود
تا حالا چنین سایت کاملی ندیده بودم
من17سالمه اما از چگونگی ارتباط در شب زفاف هراس دارم راهنماییم کنید لططفا" عکس هم بزارید
پاسخ سوال : مجردید یا متاهل؟
فلور
شنبه 21 دی 1392 08:48 ب.ظ
سلام.من سیزده سالمه.یك هفته س همش دارم از این چیزا میخونم و میبینم.واى عذاب وجدان گرفتم!چه كار كنم؟
پاسخ سوال : سلام
ما هیچ لینك ورودی برای این سایت قرار ندادیم. شما هم به جستجوی چنین مواردی نپردازید. كمی فكر خود را از این مسائل خارج كنید و مشغولیت سالم دیگری برای خود ایجاد كنید تا احساس شادی داشته باشید.
پنجشنبه 21 آذر 1392 04:16 ب.ظ
خوبه خیلی حال میده من که دیگه اینو خوندم ترک نم کنم.
نفس
یکشنبه 17 آذر 1392 07:02 ب.ظ
ممنون اما روابط جنسی فقط از جلو خوبه
دریا
دوشنبه 7 مرداد 1392 03:10 ب.ظ
لذت بخش ودرعین حال ترسناک من خییییللللیییی استرس دارم
نوید
سه شنبه 18 تیر 1392 04:47 ب.ظ
خوبه!اره موافقم تصویر بیشتر و روشهای جدیدتی بزاریم.!!!>ممنون<
رسول
سه شنبه 21 خرداد 1392 01:15 ق.ظ
باسلام لطفأ تصاویری در رابطه با شب ذفاف و نحوه اجرای آن بذارید با تشکر
من
پنجشنبه 12 اردیبهشت 1392 10:58 ب.ظ
تصاویر بیشتر بذارید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
مباحث مورد توجه

 • كاملترین مجموعه فیلم آموزش زناشویی در ایران كاملا علمی دانشگاهی
 • انواع پرده بكارت زنان + عكس
 • راههای ترک خود ارضایی
 • بحث علمی درباره خودارضایی
 • تماشای فیلم‌های مستهجن، مفید یا مضر؟ + یک آمار در آمریکا
 • آناتومی دستگاه تناسلی مردانه + عكس
 • 7 مایعی كه از مجرای آلت تناسلی مردانه خارج می‌شود
 • شكل و اوصاف حوری بهشتی
 • نقاط تحریک پذیری و آماده کردن زن
 • آیا امکان ترمیم، شبیه سازی پرده بکارت وجود دارد ؟
 • اندازه آلت تناسلی جنسی مردان و رشد و بزرگ و كلفت شدن آن و لذت جنسی
 • نشانه‌های پاسخ جنسی و ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن یك زن بعد از یك آمیزش كامل
 • زنان باید به ارگاسم رسیدن را یاد بگیرند
 • ده ژست آسان برای خوشحال نمودن همسر
 • پسر می‌خواهید یا دختر؟
 • چه میزان رابطه زناشویی طبیعی است؟
 • ازدواج خانم های زیبا با مردهای بدقیافه
 • عشق و عاشقی های دوران نامزدی
 • آناتومی دستگاه تناسلی زنان و دختران - كلیتوریس، لب‌ها، پرده بكارت، واژن یا مهبل و ... + عكس
 • وقتی دختران زرنگ در دوستی با پسرها به كام روابط جنسی كامل كشیده می‌شوند
 • سرنوشت یک زن تا چه حد به سینه های بزرگ و یا کوچک او ربط دارد ؟
 • روش استفاده از كاندوم مردانه برای جلوگیری از حاملگی
 • روش استفاده از كاندوم زنانه برای جلوگیری از حاملگی
 • ایران: ركورد عكس زایمان طبیعی زنان و زایمان غیر طبیعی سزارین
 • چگونه حامله شوم ؟
 • مایع منی
 • دانستنیهای آمیزش جنسی زناشویی مردان و زنان
 • همه چیز در مورد آمیزش مقعدی
 • شب زفاف - پاره كردن پرده دختر - آموزش آمیزش سالم
 • چگونه زنان میل جنسی‌شان را از دست می‌دهند؟
 • مختصری درباره یك آمیزش جنسی مطلوب
 • داستان دختر ایرانی و تجاوز و خودفروشی، داستان غم انگیز دختر فراری ایرانی
 • داستان دختر ایرانی و عروسی با مرد آمریكایی و شكنجه تجاوز
 • دوستی و عاشقی چندین ساله و چند رابطه جنسی و سرانجام قتل دختر
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 9)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 7)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 6)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 5)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 4)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 3)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 2)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 1)
 • پاسخ به سوالات پزشكی شما (سوالات پاسخ داده شده)
 • 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15
  سوال جدید

  سوالات پزشكی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10) مطالب اخیر آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 12) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 11) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 9) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 7) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 6) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 5) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 4) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 3) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 2) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 1) لیست آخرین مطالب سوالات پزشكی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10) آرشیو مطالب هفته سوم دی 1392 هفته سوم فروردین 1392 هفته دوم مهر 1391 سوالات پزشكی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10) سوالات پزشكی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10) سوالات پزشكی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10)
  لاغری سریع آموزش زناشویی پد دفع سموم بدن تقویت حافظه طنز آموزش سریع زبان