تبلیغات
آمیزش جنسی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10)
آمیزش جنسی                        
irmedman akhabarcinema aksmazhabi aksvarzeshi abu-ghraib simatehran aksrecord khabarkhas aroosiaks akshayam picturekar iranmedicine mediranian pubmed medlearning medanswer jala sms fal topnews news akhbar slimآموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10)

همانطور كه در تصویر مشاهده می كنید
1-در حركت بالا همانطور كه مشاهده می كنید ، مرد یك پای زن را كاملاً در اختیار دارد و آن را به طرف بالا كشیده و حتی در صورت نیاز می تواند پای زن را تا حدودی از بدن دور نگه دارد. اینكار باعث بازتر شدن پاهای زن از یكدیگر شده و به تسهیل در اجرای رابطه منجر می شود. بدلیل خسته شدن دستها و كتفهای مرد در زمان رابطه، می توان تغییر حالت دست را انجام داد. بدین صورت كه در زمان فشار آمدن به دستها می توان، بجای گرفتن پای زن، مرد دست خود را بزیر آن قرار می دهد و توسط سائد خود وزن آن را تحمل كند.

2-حركت فوق همانطور كه مشاهده می كنید جزء حركات ایستاده جنسی می باشد كه نحوه اجرای اونها احتیاج به فعالیت متقابل طرفین دارد.در حركت بالا زن باید دستهای خود را بعنوان یك ساپورت و نگهدارنده بدور گردن مرد قرار بگیرد و زن باید كاملاً بخاطر داشته باشد كه در طول رابطه به هیچ عنوان نباید وزن بدن خود را بروی بدن مرد بیاندازد بلكه وی باید در حالیكه به بدن مرد تكیه داده است وزن بدن خود را شخصاً و بروی پای دیگر خود تحمل كند. برای راحتی بیشتر و تعادل بهتر توصیه می شود كه در زمان اجرای این حركت مرد كمر زن را به دیوار بچسباند و امكان هرگونه عدم تعادل را بدین طریق از زن بگیرد.همچنین برای زنانی كه توان نگه داشتن پای خود را در این حالت، برای مدت طولانی ندارند، توصیه میشود كه از یك چهارپایه به زیر پای خود استفاده كنند و براحتی وزن پای خود را بروی آن قرار دهند.

3-حركت فوق یكی از حركات ایده آل برای اجرای معاشقه و بروز پالسهای احساسی در طول رابطه می باشد. مرد در این حركت براحتی به بخش گردن ، لبها ، لاله گوش ، چانه و صورت زن دسترسی كامل دارد . مورد قابل ذكر اینكه ، در این حركت مرد با یك دست پای زن را در اختیار دارد و با دست دیگر خود حركت رابطه را كنترل می كند ، همچنین تكانهای ناشی از رابطه مزید بر علت شده و باعث می گردد كه مرد كنترل و دسترسی مثبتی به سینه های زن نداشته باشد. برای همین ، توصیه می شود در این حركت برای بالاتر بردن كیفیت رابطه، هر زمان كه زن نیاز به تحریك از طریق سینه های خود را احساس نمود ، خود توسط دست آنها را بالاتر آورده و آن را مقابل صورت مرد قرار دهد.در این حركت مرد امكان نوازش بدن زن از طریق دست را ندارد اما برای آن دسته از زنانی كه از تماسهای كمری لذت می برند این امكان وجود دارد كه مرد در طول رابطه توسط انگشتان خود وی را تحریك نمایند.

4-در این حركت تنها امكان نفوذ به واژن امكان پذیر می باشد. نحوه حركت در این حالت بصورت رفت و برگشت می باشد اما برای مردانی كه دارای انزال زودرسی هستند یا اصلاً می خواهند زمان رابطه طولانی تر گردد توصیه می شود كه ، بجای حركت رفت و برگشت ابتدا نفوذ عمیقی رو بدرون واژن انجام دهند و سپس با استفاده از حركات موجی شكل توسط كمر مرد رابطه را به پیش ببرند. كنترل ارگاسم در این حركت بطور كامل در اختیار مرد قرار دارد ولی برای زنانی كه دارای قد بلند تری از زوج خود هستند تا حدودی وضع متفاوت است. برای این دسته از زوجین نحوه حركت بدین صورت است كه تا حدود پنجاه درصد از میزان حركت را در اختیار زن قرار می گیرد تا وی با نشست و بر خواست بروی اندام تناسلی مرد رابطه را ممكن سازد همچنین در طول انجام این فعالیت از سوی زن ، مرد با ایجاد حركات موجی شكل در كمر خود رابطه را تكمیل می كند. برای آن دسته از مردانی كه قد بلندتری از زوج خود دارند توصیه می شود برای ایجاد این حركت ، زن دیگر خود را به مرد نچسبانده و از وی خود را جدا نگه دارد.در همین حین سر خود را عقب گرفته و كمر خود را تا جای ممكن به سمت عقب خم می كند.

5-در زنانی كه دارای اندام فربه و چاقی هستند پهنای كمر زیاد می شود و همچنین در بخش داخلی ران و پاها، دور جهاز جنسی، كشاله های ران مقدار زیادی چربی جمع می شود و باعث بیش از حد قطور شدن پاها و رانها می گردد. این مسئله باعث می شود كه مرد برای ایجاد رابطه و نفوذ عمیق همواره دچار مشكل باشد همچنین متاسفانه زنان نمی دانند كه گرفتن یك پوزیشن و حالت دلیل بر امكان اجرای سالم اون نیست.خم نمودن كمر و بالا یا پایین قرار دادن باسن در زمان گرفتن یك حالت موردیست كه همیشه از نظرها قایم شده و به آن توجهی نمی شود. زنان دارای اندام چاق بدلیل پهنی بیش از حد كمر و وزن شكم خود، نمی توانند كمر خود را خم نموده وباسن خود را بالا بیاورند كه در طول زمان رابطه بدلیل این مورد هیچ گاه نفوذ عمیقی صورت نمی گیرد و بطور مداوم آلت مرد از جهاز جنسی زن خارج می گردد. برای اینگونه افراد استفاده از حركت بالا قویاً توصیه می گردد چراكه بدلیل فرم خاص این حركت و نحوه قرار گرفتن آلات تناسلی طرفین ، مرد براحتی می تواند دارای نفوذ عمیقی در طول رابطه باشد و كیفیت رابطه را ارتقاء بخشد

6-انزال در این حالت برای مردان بدلیل بودن در وضعیت ایستاده و همچنین وجود فشار بروی مهره های كمر مرد اصلاً توصیه نمی گردد اما بدلیل شرایط خوب لمسی و احساسی و قابلیت بالای این حركت برای زنان، ارگاسم برای زنان كاملاً لذت بخش بوده و تجربه آن را قویاً به زوجین توصیه می كنم

آموزش تصویری انواع روشهای معاشقه و ملاعبه و بازی كردن در روابط زن و شوهر، رابطه جنسی و مراحل آمیزش همسر همراه با اشكال مختلف و متنوع روش دخول آلت تناسلی و نزدیكی كردن جنسی، مقاربت زناشویی، رسیدن به اوج لذت زناشویی و ارگاسم با عكس و تصویر

لینك به: آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10)
نظرات و گزارشات و درخواست مطلب جدید ( نظر)

ژل افزایش طول و حجم آلت تناسلی آقایان

گلچین محصولات برتر زناشویی

 

ژل مشکی: بزرگ كننده آلت مردان Confidence (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل دارای خاصیت حجم دهندگی برای آقایان بوده و برای افزایش طول و حجم آلت تناسلی آقایان کاربرد دارد.
نحوه استفاده: این ژل را بمدت 16 هفته 2بار در روز بر روی آلت مالیده و به مدت سه تا 5 دقیقه آلت را از سمت شکم به طرف بیرون به حالت کشش ماساژ داده و پس از 5 دقیقه آلت را شستشو دهید. وازن خانمها نباید تحت هیچ شرایطی به این ژل آغشته گردد.
نکته قابل توجه: از مصرف این ژل حین نزدیکی خودداری نمایید.
قیمت: 29000 تومان | خرید پستی
اسپری تاخیری پاور من (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
اسپری تاخیری: ایجاد تاخیر در انزال زودرس آقایان و داشتن یك نعوظ طولانی

آیا خود و یا همسرتان از انزال زودرس ناراضی هستید؟
آیا در پی ارضاء همسرتان در بالاترین میزان می باشید؟
آیا در پی یک تجربه کاملا ً جدید و مطلوب هستید؟

محبوب بانوان
:
با ایجاد تاخیر در انزال و افزایش مدت زمان مقاربت باعث بالابردن حس لذت و ارضاء کامل بویژه در بانوان می گردد.

فضای بسیار متفاوت از گذشته و جدید به مقاربت شما می بخشد.
نحوه استفاده: 5 تا 20 دقیقه قبل از نزدیكی به كلاهك و زیر آلت تناسلی اسپری كنید
توجه: مخصوص آقایان - بر روی بیضه ها اسپری نشود.

توجه: دارای تاییدیه وزارت بهداشت

قیمت: 24900 تومان | خرید پستی
اسپری جنسی تحریك شهوت اینتسا Intesa Sex Uni sex: The Sensual Scent That Attracts (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
رایحه خوشی كه شهوت را تحریك و زن و شوهر را جذب می كند. این اسپری تحریك كننده جنسی با دارا بودن مولکول منحصربفرد Excitant باعث ایجاد برانگیختگی، جوانی، شادابی جنسی و نشاط در سكس و جذابیت فوق العاده و رفع سرد مزاجی در زن و شوهر می شود و زمان به یاد ماندنی را برای زوجین رقم می زند.
نحوه استفاده: زن و شوهر و یا یكی از آنها مقداری بر روی بدن اسپری نمایند.
محصول ایتالیا Made In Italy

دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو.

دارای شماره سریال اختصاصی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكی برای بررسی اوریجینال بودن، ایتالیایی بودن و داشتن تاریخ مصرف.

قیمت: 29900 تومان | خرید پستی

ژل آبی: تاخیر انزال مردان Extreme Love (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل جهت کنترل و ایجاد تاخیر در آقایانی که دچار زود انزالی هستند کاربرد دارد.
نحوه استفاده: مقداری از ژل را بر روی آلت پمپ کرده و موضع را ماساژ دهید و پس از 30 دقیقه با آب و بدون هیچ ماده شوینده آلت را شستشو دهید. آقایانی که پوست تیره دارند و یا تنومند و ورزشکار هستند جهت اثر بخشی بهتر مدت زمان بیشتری ژل را برروی آلت خود نگه داشته و پس از آن موضع را شستشو دهند.
قیمت: 18000 تومان | خرید پستی
اسپری موبر كارینا (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
پوست زیبا و عاری از مو فقط در 10 دقیقه حاوی عصاره لطیف كننده آلوئه ورا
نحوه استفاده: اسپری را تكان دهید و از فاصله 10 سانتی متری اسپری كنید و بعد از 10 دقیقه موضع را با آب بشویید.
قیمت: 19900 تومان | خرید پستی
كرم سفید كننده پوست ظریف: زیر چشم، زیر بغل، نواحی تناسلی، رفع تیرگی بعد از اصلاح Whitener (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این كرم جهت روشن و سفید کردن پوست ناحیه ای که در اثر اصلاح مو تیره گشته، برای بانوان قابل استفاده می باشد. به طوری که این ژل بصورت یک لایه بردار عمل کرده و پس از استفاده این نواحی دارای پوستی تازه و با لطافت میگردند.
نحوه استفاده: نواحی زیر بغل و یا خط Bikini را به مقداری از كرم آغشته نموده و ماساژ دهید تا جذب شده، پس از 15 دقیقه موضع را با آب گرم خوب شسشو دهید .
قیمت: 19900 تومان | خرید پستی
ژل صورتی: افزایش دهنده میل جنسی زنان Desire (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل دارای خاصیت تحریک پذیری و افزایش میل جنسی در بانوان بوده و در خانم هایی که هیچگونه تمایل جنسی نداشته و یا از اختلالات جنسی و همچنین نزدیکی همراه با درد و عدم لوبریکانت سازی مناسب واژن حین نزدیکی و عدم ارگاسم رنج میبرند کاربرد دارد .
نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل ازنزدیکی مقداری از ژل را روی ناحیه مخاطی واژن مالیده و پس از آن فرد تمایل بیشتری برای آغاز و انجام فعالیت آمیزشی پیدا میکند . دقت شود حتما ناحیه لابیال و کلیتورال به ژل اغشته گردد
قیمت: 39000 تومان | خرید پستی
ژل نارنجی: گرم و داغ کننده زنان سرد مزاج Hot Night (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل برای خانمهای سرد مزاج و با تمایلات جنسی پایین و یا دیر ارگاسم کاربرد داشته بطوری که این ژل با خاصیت گرما بخشی و افزایش گردش خون در ناحیه تناسلی باعث افزایش میل جنسی و متعادل کردن زمان ارگاسم میگردد.
نحوه استفاده: 30دقیقه قبل از نزدیکی ناحیه واژن و داخل مخاط آن را با مقداری از ژل را آغشته نمایید.
قیمت: 16500 تومان | خرید پستی
ژل قرمز: تنگ کننده واژن زنان Enjoy (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل حاوی عصاره انار بوده که ضمن ایجاد خاصیت چسبندگی به بازگرداندن لذت جنسی به بانوان و همسرشان کمک می نماید. خانمهایی که دچار شل شدگی عضلات واژن و باز شدن بیش از حد لومن میباشند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
نحوه استفاده: 20 دقیقه قبل از نزدیکی ناحیه واژن را به مقداری از ژل آغشته نمایید .
قیمت 16500 تومان | خرید پستی
ژل زرد: روان كننده (لوبریكانت) و ضد باكنری و قارچ زنان Romance (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل بعنوان یک لوبریکانت حین نزدیکی کاربرد داشته و همچنین با دارا بودن خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ بعنوان یک ضد عفونی کننده قبل از نزدیکی میتواند مورد استفاده قرار گیرد.این ژل با متعادل کردن ترشحات و PH واژن مانع از ایجاد بوی نامطبوع ، خارش و سوزش در ناحیه تناسلی میگردد
قیمت: 15000 تومان | خرید پستی
ژل سبز: شستشو دهنده و ضد عفونی کننده Fresh (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
اولین و مهمترین قدم در یک رابطه جنسی سالم حفظ بهداشت فردی میباشد این ژل با خاصیت ضدعفونی کنندگی و ایجاد طراوت و پاکیزگی در دستگاه تناسلی مانع از ایجاد عفونت های عمومی میگردد. و در هنگام نزدیکی و یا دوران عادت ماهانه کاربرد دارد.
نحوه استفاده: مقداری از ژل را قبل از نزدیکی و یا دردوران عادت ماهانه دو بار در روز و هر بار به مدت 5 دقیقه در ناحیه خارجی دستگاه تناسلی مالیده و پس از آن با آب ولرم شستشو دهید .
قیمت: 12500 تومان | خرید پستی
ژل طوسی: تقویت کننده نعوظ مردان Erectra (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل جهت حفظ و ایجاد نعوظ در آقایان کاربرد داشته و آقایانی که دچار مشکل نعوظ هستند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل از نزدیکی مقداری از ژل را بر روی آلت مالیده و به مدت 5 دقیقه ماساژ داده و سپس حتما باید با آب شستشو داده شود. قابل توجه است که تحت هیچ شرایطی نباید واژن خانم ها به این ژل آغشته گردد. همچنین این ژل برای آقایانی که دچار بیماری قلبی ، دیابت و فشارخون هستندو منع استفاده ازقرصهای Erection را دارند مناسب میباشد .
قیمت: 26000 تومان | خرید پستی
عیسی
جمعه 29 اسفند 1393 11:42 ب.ظ
عالیه خوش بحالت
مهسا
شنبه 8 شهریور 1393 12:27 ق.ظ
با سلام،خیلی ممنون از راهنمایی های مفیدتون، من طبق دستورالعمل شما دارم عمل میکنم و خیلی حالم بهتر شده نمی دونم با چه زبونی ازتون تشکر کنم ممنون از راهنمایی هاتون و مطالب مفیدی که برای ما ارائه دادید
مهسا
جمعه 24 مرداد 1393 02:59 ق.ظ
با سلام و تشکر فراوان از حسن توجه شما نوشته اید که خود ارضایی هم مزید بر علت است با توجه به اینکه قسمت بالای الت من ی غضروفی سفت بوده اما الان نرم شده ایا در میزان شهوت من تاثیری داشته اگر دارد ایا راه کاری برای حل سریع این موضوع وجود دارد من 30 سالمه قدم 168 وزنم 63 همسرم 190 وزن 110. من زندگیمو دوست دارم و نمی خوام ایت موضوع باعث کمرنگ شدن علاقمون بشه و من ایا برای بچه دار شدن مشکلی ندارم متاسفانه من در شهر خیلی کوچکی زندگی میکنم و موقعیت دکتر رفتن برای این مساله خیلی کمه و من و همسرم هر دو استاد دانشگاه هستیم اگه راهنمایی کامل کنید ممنون میشم با تشکر فراوان
پاسخ سوال : سلام
تغییرات عنوان شده تاثیری در شهوت و بارداری ندارد
مهسا
سه شنبه 21 مرداد 1393 06:16 ب.ظ
با سلام و خسته نباشید من در دوران دانشجویی از غذای دانشگاه در 2 ترم هر روزه استفاده میکردم در غذاها کافور به فراوانی وجود داشت من از اون موقع تغییراتی در خود حس کردم قبل از مصرف وقتی مست میشدم خیس میشدم و حتی واژنم میسوخت اما بعد از ان روال فرق کرد من الان دو هفته هست که ازدواج کردم وقتی التشو میبینم انگار نه انگار مثلا امروز داشتم ظرف میشستم همسرم از پشت التشو گذاشت بین پام اولش یکم خیس میکنم اونم در حد کم اما دوباره مستی از سرم میره اما همسرم گرمه شاید تعداد سکسی که اون در روز میخواد 8 بار هم بشه اما من طی این ی هفته یک بار هم ارضا نشدم و همسرم از این موضوع خیلی رنج میبره و در ضمن من در زمان مجردی خود ارضایی زیاد داشتم حتی در بعضی مواقع با فشار اب خودمو ارضا میکردم به طوری که قسمت بالا حالت غضروفی خودشو از دست داده.و در ضمن همسرم در موقع سکس زیاد با من معاشقه نمیکنه و سریع میره سر اصل مطلب با تشکر فراوان
پاسخ سوال : سلام
منظور شما از مست شدن شهوتی شدن است.
هر چند تعداد دفعات آمیزش جنسی بر حسب فرد متفاوت است اما در یك فرد با بدن خوب هر 3 روز یك بار مناسب است البته در آغاز ازدواج معمولا تعداد دفعات بالاست و به تدریج متعارف می شود.
بدون ملاعبه زن به خوبی تحریك و شهوتی و آماده آمیزش نمی شود و مشكلاتی برای وی به همراه دارد.
خودارضایی دوران مجردی نیز مزید بر علت است.

روابط حتما به همراه ملاعبه 10 تا 15 دقیقه ای باشد. از غذاهای با طبع گرم و گرم و خشك استفاده كنید و غذاهای با طبع سرد و سرد و مرطوب استفاده نكنید. مثلا ماست، كاهو ... مصرف نكنید. شیر اگر مصرف می كنید حتما با چربی كامل باشد. آب گوشت گوسفندی و نخود مناسب است. از دمنوش (چای) دارچین و زنجبیل استفاده كنید. از عطر گرم استفاده كنید و لباسهای با رنگ گرم (مثل قرمز) بپوشید. ... و از موارد فوق به شوهرتان ندهید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
فهرست مطالب
مباحث مورد توجه

 • كاملترین مجموعه فیلم آموزش زناشویی در ایران كاملا علمی دانشگاهی
 • انواع پرده بكارت زنان و پاره شدن آن + عكس
 • خواستگارهایم را رد می کنم چون در اثر خود ارضایی پرده بکارتم را از دست داده ام
 • ارگاسم زنان و روش آن
 • چرا همسرتان از رابطه جنسی با شما امتناع می کند؟
 • روش های درمان زود انزالی آقایان
 • روش انجام رابطه دهانی
 • کلیتوریس (چوچوله) و روش پیدا كردن آن با عكس
 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: تعیین جنسیت جنین به روش سنتی ابن سینا ابوعلی
 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: تشخیص جنسیت کودک به روشهای سنتی
 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: انواع سونوگرافی برای تعیین جنسیت جنین
 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: آموزش تعیین جنسیت جنین بچه با آزمایش خون
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری : روش آی وی اف ivf چیست؟ روش انجام و هزینه
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: چگونگی انتخاب جنسیت کودک از طریق مواد غذایی
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: روش IUI (تزریق داخل رحمی) چیست و چگونه انجام میشود ؟
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: تعیین جنسیت از نظر مزاج شناسی
 • علت به وجود آمدن کیست تخمدان زنان و دختران و راه های درمان آن
 • روش هایی برای بزرگ کردن سینه دختران و زنان بدون عمل جراحی
 • آناتومی دستگاه تناسلی زنان و دختران
 • بزرگ شدن حجم عضله باسن و ران پا،تعادل تجمع چربی بالا و پایین تنه
 • تمرینات تقویت عضلات باسن و ران ورزشی
 • چگونه باسن هایی بزرگ و برجسته داشته باشید
 • آناتومی و شکل دستگاه تولید مثل و اندام جنسی زنان و دختران
 • ورزش و روش های موثر برای بزرگ کردن باسن دختر و زن دختران و زنان + ع ك س
 • انواع پرده بكارت زنان + عكس
 • راههای ترک خود ارضایی
 • بحث علمی درباره خودارضایی
 • تماشای فیلم‌های مستهجن، مفید یا مضر؟ + یک آمار در آمریکا
 • آناتومی دستگاه تناسلی مردانه + عكس
 • 7 مایعی كه از مجرای آلت تناسلی مردانه خارج می‌شود
 • شكل و اوصاف حوری بهشتی
 • نقاط تحریک پذیری و آماده کردن زن
 • آیا امکان ترمیم، شبیه سازی پرده بکارت وجود دارد ؟
 • اندازه آلت تناسلی جنسی مردان و رشد و بزرگ و كلفت شدن آن و لذت جنسی
 • نشانه‌های پاسخ جنسی و ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن یك زن بعد از یك آمیزش كامل
 • زنان باید به ارگاسم رسیدن را یاد بگیرند
 • ده ژست آسان برای خوشحال نمودن همسر
 • پسر می‌خواهید یا دختر؟
 • چه میزان رابطه زناشویی طبیعی است؟
 • ازدواج خانم های زیبا با مردهای بدقیافه
 • عشق و عاشقی های دوران نامزدی
 • آناتومی دستگاه تناسلی زنان و دختران - كلیتوریس، لب‌ها، پرده بكارت، واژن یا مهبل و ... + عكس
 • وقتی دختران زرنگ در دوستی با پسرها به كام روابط جنسی كامل كشیده می‌شوند
 • سرنوشت یک زن تا چه حد به سینه های بزرگ و یا کوچک او ربط دارد ؟
 • روش استفاده از كاندوم مردانه برای جلوگیری از حاملگی
 • روش استفاده از كاندوم زنانه برای جلوگیری از حاملگی
 • ایران: ركورد عكس زایمان طبیعی زنان و زایمان غیر طبیعی سزارین
 • چگونه حامله شوم ؟
 • مایع منی
 • دانستنیهای آمیزش جنسی زناشویی مردان و زنان
 • همه چیز در مورد آمیزش مقعدی
 • شب زفاف - پاره كردن پرده دختر - آموزش آمیزش سالم
 • چگونه زنان میل جنسی‌شان را از دست می‌دهند؟
 • مختصری درباره یك آمیزش جنسی مطلوب
 • داستان دختر ایرانی و تجاوز و خودفروشی، داستان غم انگیز دختر فراری ایرانی
 • داستان دختر ایرانی و عروسی با مرد آمریكایی و شكنجه تجاوز
 • دوستی و عاشقی چندین ساله و چند رابطه جنسی و سرانجام قتل دختر
 • هنر گفتگو ابزار ارتباطی زوج ها
 • همسری در نقش مادر یا پدر - نقش سن در روابط زناشویی
 • همسرم از من به خاطر چاق بودنم، بدش می‌آید
 • هفت درد دل شوهرانه
 • هفت تیپ مردان مورد پسند خانوم ها
 • هفت باورغلط مردها درباره زنها
 • ناسازگاری در زندگی زناشویی
 • مردها چه زنی را همسر ایده‌آل می دانند؟
 • مردها به دنبال چه همسری هستند؟
 • مردان آزاردهنده واقعا مریخی‌اند
 • محبوب شدن برای شوهر
 • عوامل مهم در بقای زندگی زناشویی
 • عاملی مهم برای موفقیت زنان در عشق و زندگی
 • شوهرم به موفقیتهایم حسادت می‌کند!
 • شوهرتان را رمز گشایی کنید
 • شوهر من یک احمق است؟
 • شک همسرتان نسبت به خودتان را از بین ببرید!
 • شش علامت یک مرد ایده‌آل
 • شش خصوصیات مردان که خانمها خواهان تغییرشان هستند
 • شش اشتباه رایج بین اکثر زنان دنیا در ارتباط با مردان
 • زن داری به روش کاملا اصولی
 • روابط زناشویی ما با مشکل مواجه شده است
 • رموز شاد کردن خانم ها
 • رمز جذابیت و محبوبیت زن چیست؟
 • رفتارهایی که زنان می‌پسندند
 • راه‌های‌ استحکام روابط زناشویی
 • راه هایی استثنایی برای موفقیت خانم‌ها
 • ده ژست آسان برای خوشحال نمودن همسر
 • ده راز جاذبه که خانم ها می دانند ولی آقایون نه
 • ده برتری جالب زنان نسبت به مردان
 • دوازده راز زنانی که شوهرشان عاشق شان است
 • دوازده راز جالب که دخترها باید در مورد نامزدشان بدانند
 • دلایل مهمی که مردان شما را ترک می‌کنند
 • دردسرهای عشق یک‌طرفه
 • در محافل زنانه چه می‌گذرد؟
 • در ذهن مادر شوهرتان چه می گذرد؟
 • خانمها نیازمند چه جملاتی هستند؟
 • خانمها برای همسر خود جاذبه داشته باشید
 • حقایقی مردانه که خانم ها باید بدانند
 • حقایقی درباره زنان!
 • حسادت زناشویی در زندگی زناشویی
 • حرف هایی که نباید به زنان گفته شود
 • چند اصل برای حل مشلات روابط زناشویی
 • چگونه همسرتان را برای همیشه عاشق خود کنید؟
 • چگونه هدیه ای مناسب برای آقایان تهیه کنیم؟
 • چگونه شوهرتان را مجذوب خود کنید؟
 • چگونه زنی شجاع و ثروتمند باشیم؟
 • چگونه زندگی همسرمان را جهنم کنیم؟
 • چگونه توجه همسرمان را جلب کنیم؟
 • چگونه ارتباط احساسی برقرار کنیم؟
 • چقدر باید به حرف‌ همسرمان گوش دهیم؟
 • چطور با خانواده همسرتان کنار بیایید؟
 • چرا مردان همیشه در رویای یک زن زیبا هستند؟
 • چرا مردان زنان جوان را ترجیح می دهند؟
 • چرا مردان احساساتشان را ابراز نمی کنند؟
 • چرا عروس ها و مادر شوهرها به تفاهم نمی رسند؟
 • چرا شوهرتان با شما کم سخن می‌گوید؟
 • چرا شوهر از کف دختران می رود؟
 • چرا آقایون به خانمها نیازمندند؟
 • جنگ اول به از صلح آخر!
 • جمله ای که زنان 252 بار در هفته تکرار می کنند!
 • تازه عروس‌ها برای نزدیک کردن همسرشان به خانواده‌شان بخوانند
 • پیشگیری از مشاجرات خانمان سوز
 • پنج زنگ تفریح برای خانم ها
 • پنج روش واداشتن مردان برای بیان احساست درونی
 • پنج راه عاشق ماندن تا ابد
 • پنج دروغ‌ عمده‌ مردان‌ به‌ زنان‌
 • پنج افسانه مهلک در باره عشق
 • پنج اشتباه زنان که باعث تنها ماندن آنها می شود
 • بیست نکته طلایی همسر داری از سوی زنان
 • برترین خصلت های زنان چیست؟
 • بدترین عادت های خانم ها
 • باورهای منطقی در مورد انتخاب همسر
 • با شوهران کم حرف چه میشه کرد؟
 • با شوهران کم حرف چه میشه کرد؟
 • با دلایل دورغگویی زنان آشنا شوید
 • با این نکات رمزهای شوهرتان را باز کنید
 • با این مردان ازدواج نکنید
 • ای کاش زن زندگی ام این رازها را می دانست
 • اشتباهات رایج بانوان در یک زندگی مشترک
 • اشتباه در برقراری رابطه و راه حل 2 مسئله
 • اسرار موفقیت زنان شوهردار
 • استرس زیاد زنان و راه حل
 • ازدواج خانم های زیبا با مردهای بدقیافه
 • ازدواج با این مردان برای شما خطرناک است
 • آیا در چشم همسرتان یک زن ایده آل هستید؟
 • آنچه زن ها از شنیدن آنها بیزارند 2
 • آنچه زن ها از شنیدن آنها بیزارند
 • آنچه از تفاوتهای دنیای زنان با مردان نمی دانستید
 • آموزش لازم برای زن بودن
 • آقایون از ازدواج چه می خواهند؟
 • آدم های خوبی که زنان نباید با آنها ازدواج کنند
 • هشت خصیصه آقایون خانمها مخفیانه دوست میدارند
 • پنج راه برای راه یافتن به افکار مردان
 • با این هدیه ها همسرتان سرحال می شود
 • پنج جمله که هرگز نباید به مرد زندگیتان بگویید
 • خانمها چرا عشقتان شما را ترک میکند؟
 • همسر او باشید نه مادر او
 • این زنان مردان را از خود دور می کنند
 • این زنان مردان را از خود دور می کنند
 • هفت راز محبوب شدن در خانواده همسر
 • سلامت زناشویی در گرو چیست؟
 • همسرتان به شما شک دارد؟
 • هیچ زنی با این مرد ازدواج نمی کند
 • هشت رازی که زنها نمی خواهند مردها بدانند
 • ده راز درباره مردان
 • ده راز درباره مردان
 • هفت آرایشی که مردان از آن بیزارند
 • هشت رازی که زنها دوست ندارند مردها بدانند
 • سه نکته ای که هیچ گاه نباید به روی مردان آورد
 • چرا مردها باعث حسادت در زنان می شوند!
 • چگونه زنی فوق العاده باشیم؟
 • هفت اشتباه جبران ناپذیر خانم ها در اولین دیدار
 • همسران موفق چه می‌کنند؟
 • زنان، مردان با ظاهر مردانه را بیشتر می‌پسندند
 • چند نکته برای تازه دامادها!
 • چگونه یک مرد را عاشق خودتان کنید؟
 • تاثیر منفی الکل بر روابط همسران
 • تاریخ کاهش علاقه بعد از ازدواج ...
 • این سه رفتار زنان که مردان را آزار می دهد
 • آنچه مادران به دخترانشان نیاموخته اند
 • افرادی که بر زیبایی ظاهری همسر خود حساسیت دارند بخوانند
 • افرادی که بر زیبایی ظاهری همسر خود حساسیت دارند بخوانند
 • نحوه رفتار با همسر عصبانی
 • در زوج هایی که زن زیباتر از مرد است
 • خانم‌ها توجه کنند جیغ بزنید
 • همسرداری آیه الله بهجت چگونه بود؟
 • رفتارهایی از مردان که زنان می ‌پسندند
 • چاقی و بلوغ زودرس دختران و پسران و کوتاهی قد
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 9)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 7)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 6)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 5)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 4)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 3)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 2)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 1)
 • پاسخ به سوالات پزشكی شما (سوالات پاسخ داده شده)
 • 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15
  سوال جدید

  آمیزش جنسی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10) مطالب اخیر آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 12) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 11) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 9) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 7) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 6) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 5) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 4) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 3) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 2) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 1) لیست آخرین مطالب آمیزش جنسی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10) آرشیو مطالب هفته سوم دی 1392 هفته سوم فروردین 1392 هفته دوم مهر 1391 آمیزش جنسی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10) آمیزش جنسی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10) آمیزش جنسی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10)
  چسب لاغری اسلیم پچ با ضمانت 3 تا 12 كیلوگرم لاغری در ماه آموزش زناشویی پد دفع سموم بدن تقویت حافظه