تبلیغات
سوالات پزشكی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8)
سوالات پزشكی                        
irmedman akhabarcinema aksmazhabi aksvarzeshi abu-ghraib simatehran aksrecord khabarkhas aroosiaks akshayam picturekar iranmedicine mediranian medscience medlearning medanswerآموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8)

همانطور كه در تصویر تصویر مشاهده می كنید
1- خیلی از آقایون هستند که در آمیزش جنسی زناشویی به حرکاتی که زن در آنها بالا قرار می گیرند، بیشتر تمایل دارند. چون در این حرکات همواره مرد در یک وضعیت راحت قرار گرفته و براحتی و بدون هیچ فعالیت خاصی دخول انجام و از مقاربت جنسی لذت می برد (در این رابطه زنها ترجیحا بهتر است که این مورد رو در همسرشان شناسایی کنند و متوجه شوند که همسر آنها بیشتر از چه وضعیتی در نزدیكی جنسی لذت می برد. این شناسایی موقعیت و تطبیق بیشتری رو در روابط ایجاد می کند.).

2- در این حرکت زن برای ایجاد صحیح حرکت باید در بالا قرار بگیرد و با قرار دادن دستان خود بر روی سینه مرد یک تكیه گاه تعادلی برای خود فراهم کند.

3- در این حالت مرد می تواند پاهای خود را برای ایجاد یك تكیه گاه دیگر بر روی بدن زن قرار بدهد (در حین رابطه مرد صرفا در حال تحریک می باشد و در نتیجه تكانه های عصبی را به پاهای خود وارد می کند. دراز کش کردن پاها برای این حالت ممکن است باعث گرفتن عضلات پا و همچنین گرفتگی عضلات کمر شود. در نتیجه در این حالت ضمن خنثی کردن تمام این تاثیرات تكیه گاه بهتری هم برای بدن زن بوجود می آید.).

4- سخت ترین بخش اجرایی این حرکت، حركت بالا و پایین رفتن است كه زن باید انجام دهد. زن می تواند از انگشتان پا برای بلند شدن و از كف پا برای یایین آمدن استفاده كند. زن نباید فشار زیادی بر معده مرد وارد كند (بدلیل نحوه خاص این حرکت زن باید کاملا مستقیم بر اندام جنسی مرد قرار بگیرد و حرکت در جهت بالا و پایین و تنها با کمک ماهیچه های پا انجام دهد. زن اصلا نباید با اتکا به دستان خود سعی کند که خود رو به بالا پرتاب کند. اما اگر زن کف پاهای خود را بطور کامل روی زمین قرار دهد، بدن وی تا حدودی خم می شود و از کیفیت رابطه جنسی شدیدا کم می شود. در شرایطی که در عکس می بینید با راست بودن کمر زن امکان تحریک نقطه G زن و ایجاد ارگاسم شدید برای وی نیز وجود دارد ولی اگر کف پاها کامل بر روی زمین باشد چون کمر خم خواهد شد، نقطه یاد شده تحریک نخواهد شد.).

از نکات خیلی مثبت این حرکت این است که حرکت یاد شده ، برای افرادی که دارای دیسک کمر یا دچار دردهای پشت می باشند و امکان ایجاد رابطه جنسی زناشویی برایشان درد آور است، مفید بوده و به راحتی با این حرکت می توانند رابطه جنسی برقرار کرده و به ارگاسم برسند.

از نکات منفی این حرکت این است که امکان نوازش بطور کامل وجود ندارد. معاشقه در این حرکت بسیار سخت بوده و مرد امکان تحریک سینه ها و همچنین بوسه را عملا در اختیار ندارد. البته در این حرکت مرد می تواند کمر زن را نوازش کرده و حتی می تواند با یک دست کمر زن را گرفته و با دست دیگر آلت تناسلی زن و کلیتوریس را تحریک نماید (همیشه دقت داشته باشید كه تحریك و مالش كلیتوریش با نرمی صورت گیرد و مالیدن خشن كلیتوریس به بافت نرم آن آسیب می رساند.) ولی کلا از نظر معاشقه این حرکت، حرکت ضعیفی می باشد.

در این حرکت نزدیكی زناشویی، نحوه، شدت و کنترل ارگاسم در اختیار زن می باشد و وی بطور کامل می تواند به آن اشراف داشته باشد. این حرکت برای زنانی که جزء گروهی هستند که ترجیح می دهند کنترل کار در اختیار خودشان باشد کاملاً حرکت دلخواه آنان می باشد.

امکان نفوذ کاملا عمیق در این حالت به واژن امکان پذیر می باشد. همچنین این حرکت برای مردانی که دچار عدم سفتی آلت تناسلی بعد از ازدواج می باشند حالت مناسبی است و ضعف آنان را تا حدود زیادی جبران می کند.

از نکات منفی این حرکت این است که با توجه به ضعف عضلانی بعضی از زنان، بدلیل عدم ورزش و تحرک کافی، ماهیچه های آنان قدرت انجام این وضعیت رو نداشته و این حرکت فشار زیادی رو به ماهیچه های ساق پا و زانوهای آنان وارد می آورد. همچنین این حرکت برای زنان چاق و دارای وزن بالا مناسب نیست و در نتیجه درصد کمی از زنان توانایی اجرای این حركت را بطور صحیح دارا هستند.

این حرکت برای حرکت آخر جای بحث دارد. چون همونطور که می بینید برای مردانی که از روش جلوگیری از حاملگی به شیوه خروج و انزال استفاده می کنند کاملا مشکل است که در حین مقاربت در لحظه ارگاسم خود را از زن جدا کرده و ممکن است باعث شوند که مایع منی وارد واژن گردد. اما در عوض انزال در این حرکت فشار خیلی کمی رو به مهره های کمر وارد می کند. در نتیجه برای زوجینی که از راه های دیگری برای جلوگیری از حاملگی استفاده می کنند که امکان درون ریزی به واژن در آنان وجود دارد، این حرکت مناسب تر است.

آموزش تصویری انواع روشهای معاشقه و ملاعبه و بازی كردن در روابط زن و شوهر، رابطه جنسی و مراحل آمیزش همسر همراه با اشكال مختلف و متنوع روش دخول آلت تناسلی و نزدیكی كردن جنسی، مقاربت زناشویی، رسیدن به اوج لذت زناشویی و ارگاسم با عكس و تصویر

لینك به: آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8)
مشاهده صفحه نظرات و درج نظر و گزارش ایرادات عكس و مطلب ( نظر)

ژل افزایش طول و حجم آلت تناسلی آقایان
ژل مشکی: بزرگ كننده آلت مردان Confidence
این ژل دارای خاصیت حجم دهندگی برای آقایان بوده و برای افزایش طول و حجم آلت تناسلی آقایان کاربرد دارد.
نحوه استفاده: این ژل را بمدت 16 هفته 2بار در روز بر روی آلت مالیده و به مدت سه تا 5 دقیقه آلت را از سمت شکم به طرف بیرون به حالت کشش ماساژ داده و پس از 5 دقیقه آلت را شستشو دهید. وازن خانمها نباید تحت هیچ شرایطی به این ژل آغشته گردد.
نکته قابل توجه: از مصرف این ژل حین نزدیکی خودداری نمایید.
قیمت: 29000 تومان | خرید پستی
اسپری جنسی تحریك شهوت اینتسا Intesa Sex Uni sex: The Sensual Scent That Attracts
رایحه خوشی كه شهوت را تحریك و زن و شوهر را جذب می كند. این اسپری تحریك كننده جنسی با دارا بودن مولکول منحصربفرد Excitant باعث ایجاد برانگیختگی، جوانی، شادابی جنسی و نشاط در سكس و جذابیت فوق العاده و رفع سرد مزاجی در زن و شوهر می شود و زمان به یاد ماندنی را برای زوجین رقم می زند.
نحوه استفاده: زن و شوهر و یا یكی از آنها مقداری بر روی بدن اسپری نمایند.
محصول ایتالیا Made In Italy

دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو.

دارای شماره سریال اختصاصی وزارت یهداشت و درمان و آموزش پزشكی برای بررسی اوریجینال بودن، ایتالیایی بودن و داشتن تاریخ مصرف.

قیمت: 29900 تومان | خرید پستی

ژل آبی: تاخیر انزال مردان Extreme Love
این ژل جهت کنترل و ایجاد تاخیر در آقایانی که دچار زود انزالی هستند کاربرد دارد.
نحوه استفاده: مقداری از ژل را بر روی آلت پمپ کرده و موضع را ماساژ دهید و پس از 30 دقیقه با آب و بدون هیچ ماده شوینده آلت را شستشو دهید. آقایانی که پوست تیره دارند و یا تنومند و ورزشکار هستند جهت اثر بخشی بهتر مدت زمان بیشتری ژل را برروی آلت خود نگه داشته و پس از آن موضع را شستشو دهند.
قیمت: 18000 تومان | خرید پستی
ژل صورتی: افزایش دهنده میل جنسی زنان Desire
این ژل دارای خاصیت تحریک پذیری و افزایش میل جنسی در بانوان بوده و در خانم هایی که هیچگونه تمایل جنسی نداشته و یا از اختلالات جنسی و همچنین نزدیکی همراه با درد و عدم لوبریکانت سازی مناسب واژن حین نزدیکی و عدم ارگاسم رنج میبرند کاربرد دارد .
نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل ازنزدیکی مقداری از ژل را روی ناحیه مخاطی واژن مالیده و پس از آن فرد تمایل بیشتری برای آغاز و انجام فعالیت آمیزشی پیدا میکند . دقت شود حتما ناحیه لابیال و کلیتورال به ژل اغشته گردد
قیمت: 39000 تومان | خرید پستی
ژل قرمز: تنگ کننده واژن زنان Enjoy
این ژل حاوی عصاره انار بوده که ضمن ایجاد خاصیت چسبندگی به بازگرداندن لذت جنسی به بانوان و همسرشان کمک می نماید. خانمهایی که دچار شل شدگی عضلات واژن و باز شدن بیش از حد لومن میباشند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
نحوه استفاده: 20 دقیقه قبل از نزدیکی ناحیه واژن را به مقداری از ژل آغشته نمایید .
قیمت 16500 تومان | خرید پستی
ژل نارنجی: گرم و داغ کننده زنان سرد مزاج Hot Night
این ژل برای خانمهای سرد مزاج و با تمایلات جنسی پایین و یا دیر ارگاسم کاربرد داشته بطوری که این ژل با خاصیت گرما بخشی و افزایش گردش خون در ناحیه تناسلی باعث افزایش میل جنسی و متعادل کردن زمان ارگاسم میگردد.
نحوه استفاده: 30دقیقه قبل از نزدیکی ناحیه واژن و داخل مخاط آن را با مقداری از ژل را آغشته نمایید.
قیمت: 16500 تومان | خرید پستی
ژل زرد: روان كننده (لوبریكانت) و ضد باكنری و قارچ زنان Romance
این ژل بعنوان یک لوبریکانت حین نزدیکی کاربرد داشته و همچنین با دارا بودن خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ بعنوان یک ضد عفونی کننده قبل از نزدیکی میتواند مورد استفاده قرار گیرد.این ژل با متعادل کردن ترشحات و PH واژن مانع از ایجاد بوی نامطبوع ، خارش و سوزش در ناحیه تناسلی میگردد
قیمت: 15000 تومان | خرید پستی
ژل طوسی: تقویت کننده نعوظ مردان Erectra
این ژل جهت حفظ و ایجاد نعوظ در آقایان کاربرد داشته و آقایانی که دچار مشکل نعوظ هستند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل از نزدیکی مقداری از ژل را بر روی آلت مالیده و به مدت 5 دقیقه ماساژ داده و سپس حتما باید با آب شستشو داده شود. قابل توجه است که تحت هیچ شرایطی نباید واژن خانم ها به این ژل آغشته گردد. همچنین این ژل برای آقایانی که دچار بیماری قلبی ، دیابت و فشارخون هستندو منع استفاده ازقرصهای Erection را دارند مناسب میباشد .
قیمت: 26000 تومان | خرید پستی
ژل سفید : Whitener
این ژل جهت روشن و سفید کردن پوست ناحیه ای که در اثر اصلاح مو تیره گشته، برای بانوان قابل استفاده می باشد. به طوری که این ژل بصورت یک لایه بردار عمل کرده و پس از استفاده این نواحی دارای پوستی تازه و با لطافت میگردند .
نحوه استفاده: نواحی زیر بغل و یا خط Bikini را به مقداری از ژل آغشته نموده و ماساژ دهید تا جذب شده، پس از 10 دقیقه موضع را با آب گرم خوب شسشو دهید .
موجود نیست | خرید پستی
ژل سبز: شستشو دهنده و ضد عفونی کننده Fresh
اولین و مهمترین قدم در یک رابطه جنسی سالم حفظ بهداشت فردی میباشد این ژل با خاصیت ضدعفونی کنندگی و ایجاد طراوت و پاکیزگی در دستگاه تناسلی مانع از ایجاد عفونت های عمومی میگردد. و در هنگام نزدیکی و یا دوران عادت ماهانه کاربرد دارد.
نحوه استفاده: مقداری از ژل را قبل از نزدیکی و یا دردوران عادت ماهانه دو بار در روز و هر بار به مدت 5 دقیقه در ناحیه خارجی دستگاه تناسلی مالیده و پس از آن با آب ولرم شستشو دهید .
قیمت: 12500 تومان | خرید پستی
نم
شنبه 16 فروردین 1393 04:48 ق.ظ
عجب چیزی بوددستتون دردنکنه
ناشناس
جمعه 15 فروردین 1393 12:17 ب.ظ
من که هر طوری بود این روش هارو روش پیاده کردم وکلی هم حال کردم حالا زنمو نمیدونم
پاسخ سوال : در یك زندگی زناشویی زیبا و پر دوام رضایت و لذت طرفین مهم است و روابط جنسی و لذت شخصی هدف نیست.
امید
سه شنبه 12 فروردین 1393 01:10 ب.ظ
چرا زنایه ایرانی تو سکس حال نمیدن مثلا سکس با دهان سکس از عقب سکس با سینه ها نمیزارن دس به سینه هاشون بزنی چرا؟
پاسخ سوال : شما زن خارجی داشته اید یا اطلاعات شما از منابع غیر اخلاقی بعضا غیر واقعی است؟
آمیزش مقعدی خطرات زیادی برای همسران مخصوصا زنان دارد و به هیچ وجه توصیه نمی شود.
در مورد عدم تمایل همسر شما به ملاعبه با وی این موضوع به رعایت احساسات وی و به تدریج قابل حل است و عجله شما باعث دوری وی می شود.
عاشق
یکشنبه 10 فروردین 1393 02:03 ب.ظ
سلام سایت خوبی دارید .من اون قدر سکس خوب بلدم که خانومم وقتی منو می بینه به ارگاسم می رسه
پاسخ سوال : !
سمیرا
شنبه 9 فروردین 1393 10:21 ب.ظ
شوهرم بسیار زیاد اسرار دارد از مخرج بکند چکار بکنم فراموش بکند هرکاری می کنم فراموش نمی کند بسیار باهاش بازی می کنم ولی جواب نمی ده
نانا
شنبه 9 فروردین 1393 07:38 ب.ظ
دوستتون داریم منو شوهرم فوق العاده بود
کیروش
سه شنبه 20 اسفند 1392 01:53 ب.ظ
متشکرم لطفابه خانومها آموزش بدید زمان سکس یکم احساسات بخرج بدن
اسماعیل
جمعه 16 اسفند 1392 08:18 ب.ظ
سلام
خدواند زن و مرد را آفرید که مکمل هم باشند . خانم محترم ما مردها شما خانمها رو واسه سکس مطلق نمیخواهیم . نیاز به مهر و عاطفه شما داریم . با تشکر
سمیرا
چهارشنبه 14 اسفند 1392 08:23 ب.ظ
خیلی خوب بود من تازه ازدواج کردم استفاده کردیم هردو لذت بردیم
تاتا
سه شنبه 13 اسفند 1392 08:35 ب.ظ
من بعد از 6ماه هنوز درد دارم
mohammad
جمعه 9 اسفند 1392 03:02 ق.ظ
اصلا فکرشوهم نمیکردم همچین اطلاعتی رو بشه بدون فیلتر بدست اورد
واقعا تعجب داره
خیلی خوب بود میسی
اناهیتا
سه شنبه 6 اسفند 1392 03:04 ق.ظ
من 16سالمه خیلی سکس داشتم از عقب ولی خیلی درد داره ولی ای کاش راهی بود که این درد کم میشد
پاسخ سوال : سكس مقعدی عوارض متعدد دارد كه بعضا با با ترك آن برطرف نمی شود و تا پایان عمر گریبانگیر فرد است.
آخ
یکشنبه 27 بهمن 1392 12:35 ق.ظ
عکس کجاست؟
پاسخ سوال : روی تصویر كلیك كنید
نسرین
پنجشنبه 17 بهمن 1392 09:40 ب.ظ
من مشکل تو روشهام دارم کمکم کن
SALEHM.P.TI.RI
دوشنبه 14 بهمن 1392 06:32 ب.ظ
سایت اموزنده ای می باشد
دیگه از این سایت ها نداری
حامد
دوشنبه 14 بهمن 1392 05:38 ب.ظ
حضرت علی علیه السلام:
هرکس بر کرامت نفس خود را آگاه باشد شهوت در او درمان می شود
دریا
دوشنبه 14 بهمن 1392 04:12 ق.ظ
من خیلی تو رابطه جنسی خجالت میکشم، نمیدونم چیکار کنم!؟
ناشناس
چهارشنبه 9 بهمن 1392 03:15 ب.ظ
در یکی از سایتها حالتهای قرار گیری زیادی بصورت نقاشی و انیمیشن گذاشته شده بود که حداقل 10 موردش کاملا به راحتی قابل استفاده بود و مورد استقبال زیاد همسرم قرار گرفت من هم یک زن ایرانی هستم خیلی هم اهل ورزش نیستم زندگی زناشویی بسیار بسیار گرم و متنوع و لذت بخشی هم دارم این چیزا ربطی به نژاد نداره کمی آموزش میخواد تشکر میکنیم که سایتهایی هستند برای آموزش سالم چون خیلی از فیلم ها و کلیپ های مبتذل مسائل کاذبی دارند که گاهی ممکنه تو روابط زناشویی هیچ کاربردی نداشته باشند.در این مورد باید آموزش هدفمند باشه و بدست آوردن قلقهای تحریک شریک جنسی مون و اینکه از چه روشهایی بیشتر لذت میبره
sara
دوشنبه 30 دی 1392 05:54 ب.ظ
سلام خیلی خوب بود امید وارم همسرم هم خوشش بیاد
محمد
یکشنبه 29 دی 1392 10:11 ب.ظ
دوستان روشهای نزذیکی حلال خیلی خوبه،اما بدونید لذت حرام وزود گذر آنی هیچ چیزی به خشم خدا ودنیایی از آتش نمی ارزه
پرویز هیکل
دوشنبه 23 دی 1392 03:32 ب.ظ
خست شدم از بس سنتی کردم.در حسرت انجام روشهای شما هستم.ولی همسرم میگه درد داره و نمیزاره!پسزنهای خارجی چرا درد ندارند؟
پاسخ سوال : در زندگی مشترك و روابط زتاشویی باید نظرات طرفین لحاظ شود تا هر دو لذت را تجربه كنند.
تمام روش ها برای همه افراد مناسب نیست.
ساناز
دوشنبه 23 دی 1392 10:58 ق.ظ
آموزش حرکات جنسی؟
اونم تو ایران؟؟؟
مثله اینکه دارید متمدن میشید. آورین..
پاسخ سوال : شما بی خبر بودید!
شادی
دوشنبه 23 دی 1392 10:52 ق.ظ
شوهرم اصرار داره از عقب حال کنه. میگه حال بیشتری داره،چیکار کنم. میترسم،آیا اشکالی نداره؟
پاسخ سوال : چنین نیست و لذت اندكی دارد. در روابط خود برای او ارضا كننده تر باشید.
شنبه 21 دی 1392 04:45 ب.ظ
زنان ایرانی چون زیاد ورزش نمیکنند بدنشون انعطاف کمی دارد و بیشتر به صورت سنتی تماس جنسی دارند و نمیتونند به روش های اروپایی ها که لذت بیشتری داره مردان رو به اوج لذت برسونند.
پاسخ سوال : خیر انجام تمام روشها در هیچ جای دنیا توصیه نمی شود.
آرش
شنبه 21 دی 1392 01:05 ق.ظ
نه خانوم مردها زن رو برای سکس نمیخوان
ناشناس
چهارشنبه 18 دی 1392 10:19 ب.ظ
من فکر می کنم مردا، زنا رو فقط برای سکس میخوان برای همین ازازدواج ناامید میشم. لطفا اقایون جواب بدن واقعا همین طوره؟
سه شنبه 17 دی 1392 09:02 ب.ظ
سلام ، خوبه اما راست میگید برای زنهای ایرانی زیاد مناسب نسیت. حالا اگه سکس توام با درد باشه چکار کنیم که احساس کنیم همسرمون هم لذت میبره؟
لیلا
شنبه 30 آذر 1392 10:55 ب.ظ
عالییییییی بودخیلی سکسی
م
سه شنبه 26 آذر 1392 07:58 ب.ظ
مفیدبود ممنون
چهارشنبه 20 آذر 1392 08:58 ب.ظ
دست شما دردنکنه چه کارخوبی انجام دادید من الان دارم باشوهرم حال می کنم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30
مباحث مورد توجه

 • كاملترین مجموعه فیلم آموزش زناشویی در ایران كاملا علمی دانشگاهی
 • انواع پرده بكارت زنان + عكس
 • راههای ترک خود ارضایی
 • بحث علمی درباره خودارضایی
 • تماشای فیلم‌های مستهجن، مفید یا مضر؟ + یک آمار در آمریکا
 • آناتومی دستگاه تناسلی مردانه + عكس
 • 7 مایعی كه از مجرای آلت تناسلی مردانه خارج می‌شود
 • شكل و اوصاف حوری بهشتی
 • نقاط تحریک پذیری و آماده کردن زن
 • آیا امکان ترمیم، شبیه سازی پرده بکارت وجود دارد ؟
 • اندازه آلت تناسلی جنسی مردان و رشد و بزرگ و كلفت شدن آن و لذت جنسی
 • نشانه‌های پاسخ جنسی و ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن یك زن بعد از یك آمیزش كامل
 • زنان باید به ارگاسم رسیدن را یاد بگیرند
 • ده ژست آسان برای خوشحال نمودن همسر
 • پسر می‌خواهید یا دختر؟
 • چه میزان رابطه زناشویی طبیعی است؟
 • ازدواج خانم های زیبا با مردهای بدقیافه
 • عشق و عاشقی های دوران نامزدی
 • آناتومی دستگاه تناسلی زنان و دختران - كلیتوریس، لب‌ها، پرده بكارت، واژن یا مهبل و ... + عكس
 • وقتی دختران زرنگ در دوستی با پسرها به كام روابط جنسی كامل كشیده می‌شوند
 • سرنوشت یک زن تا چه حد به سینه های بزرگ و یا کوچک او ربط دارد ؟
 • روش استفاده از كاندوم مردانه برای جلوگیری از حاملگی
 • روش استفاده از كاندوم زنانه برای جلوگیری از حاملگی
 • ایران: ركورد عكس زایمان طبیعی زنان و زایمان غیر طبیعی سزارین
 • چگونه حامله شوم ؟
 • مایع منی
 • دانستنیهای آمیزش جنسی زناشویی مردان و زنان
 • همه چیز در مورد آمیزش مقعدی
 • شب زفاف - پاره كردن پرده دختر - آموزش آمیزش سالم
 • چگونه زنان میل جنسی‌شان را از دست می‌دهند؟
 • مختصری درباره یك آمیزش جنسی مطلوب
 • داستان دختر ایرانی و تجاوز و خودفروشی، داستان غم انگیز دختر فراری ایرانی
 • داستان دختر ایرانی و عروسی با مرد آمریكایی و شكنجه تجاوز
 • دوستی و عاشقی چندین ساله و چند رابطه جنسی و سرانجام قتل دختر
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 9)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 7)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 6)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 5)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 4)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 3)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 2)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 1)
 • پاسخ به سوالات پزشكی شما (سوالات پاسخ داده شده)
 • 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15
  سوال جدید

  سوالات پزشكی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8) مطالب اخیر آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 12) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 11) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 9) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 7) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 6) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 5) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 4) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 3) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 2) آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 1) لیست آخرین مطالب سوالات پزشكی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8) آرشیو مطالب هفته سوم دی 1392 هفته سوم فروردین 1392 هفته دوم مهر 1391 سوالات پزشكی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8) سوالات پزشكی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8) سوالات پزشكی - آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8)
  چسب لاغری اسلیم پچ - 3 تا 7 كیلو لاغری در ماه